IKEA przejdzie na tworzywa sztuczne z recyklingu do 2030

Zarządzanie surowcami jest największą częścią łańcucha wartości IKEA pod kątem emisji dwutlenku węgla. W nagraniu z cyklu „Przemyśl Plastik” Nina Fall, Deputy Sustainability Manager z IKEA przedstawia podejście firmy do tematu tworzyw sztucznych.

 

W cyklu nagrań „Przemyśl Plastik” ciekawi rozmówcy z różnych branż i firm dzielą się doświadczeniami i przemyśleniami na temat wyzwań związanych z recyklingiem tworzyw sztucznych, gospodarką cyrkularną i rozwiązaniami z zakresu zarządzania materiałami.

Rejestrując się na dowolnym kanale komunikacji online Grupy Stena Metall wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w sposób opisany tutaj.


CZYTAJ WIĘCEJ

JAK ODZYSKUJEMY PLASTIK ZE STARYCH URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH?

W urządzeniach elektronicznych jest wiele tworzyw sztucznych. Odpowiednie zagospodarowanie takich odpadów jest istotne jeśli chcemy budować gospodarkę o obiegu zamkniętym.

Czytaj więcej

Wspólnie zamykamy obieg

4 kwietnia Stena Recycling zaprosiła przedstawicieli wielu firm z Europy do dyskusji o recyklingu i możliwościach zamknięcia obiegu plastiku.

Czytaj więcej

Nieskończone możliwości

Jaka będzie rola tworzyw sztucznych z recyklingu w przyszłości? Zobacz nagranie z cyklu „Przemyśl Plastik” z Andreasem Malbergiem z firmy Trioplast.

Czytaj więcej
Poleć tę stronę