JAK ODZYSKUJEMY PLASTIK ZE STARYCH URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH?

W urządzeniach elektronicznych jest wiele tworzyw sztucznych. Odpowiednie zagospodarowanie takich odpadów jest istotne jeśli chcemy budować gospodarkę o obiegu zamkniętym.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

W naszym Centrum Elektroniki we Wschowie oraz w SNRC w Halmstad mamy możliwości separacji i recyklingu materiałów pochodzących ze zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.  Tutaj także odzyskujemy tworzywa sztuczne z elektroodpadów, które mogą być wykorzystane ponownie w procesach produkcyjnych. Dzięki naszym rozwiązaniom otrzymujemy PS i ABS oraz płatki PP/PE, które można stosować do wytwarzania nowych urządzeń elektronicznych.

Niezależnie od tego czy jesteś producentem elektroniki, czy korzystasz z urządzeń w codziennej działalności biznesowej, odpowiednie zagospodarowanie odpadów elektronicznych może być jednym z Twoich celów. Tutaj dowiesz się więcej na temat ustalania celów dla zarządzania odpadami.

 

Pobierz nasz przewodnik dotyczący recyklingu tworzyw sztucznych z odpadów elektronicznych

 

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Rejestrując się na dowolnym kanale komunikacji online Grupy Stena Metall wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w sposób opisany tutaj.


CZYTAJ WIĘCEJ

Poleć tę stronę