Branża graficzna

1280x400_papper_CompQual80.jpg

Oferujemy rozwiązania dla każdego rodzaju materiału, także papierów powlekanych (foliowanych, metalizowanych). Mamy zróżnicowane systemy do gromadzenia i transportowania odpadów. Elastyczna logistyka dopasowana do potrzeb Klienta, nie blokuje produkcji.

 

W ramach naszego kompleksowego rozwiązania zarządzania odpadami, Stena Solutions, odbieramy i poddajemy recyklingowi wszystkie generowane przez Państwa odpady, tak by mogli Państwo skoncentrować się na swojej działalności. Nasze innowacyjne rozwiązania, lata doświadczeń i znajomość branży  gwarantują Państwu skuteczne i przynoszące korzyści zarządzanie odpadami.

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY:

 • Kompleksowe zagospodarowanie odpadów.
 • Maksymalizacja odzysku materiałów.
 • Pojemniki i kontenery dostosowane do potrzeb 
  i infrastruktury Klienta.
 • Bieżące informacje o aktualnych przepisach prawnych związanych z gospodarowaniem odpadami.

Nasza oferta

Oferujemy kompleksowe gospodarowanie odpadami z Państwa przedsiębiorstw. Odbieramy wszystkie rodzaje makulatury i znajdujemy rozwiązania na takie frakcje jak płyty offsetowe, farby drukarskie oraz folię dbając o to, by Państwa działalność nie została zakłócona. W ramach umowy, przy dodatkowej wycenie, jesteśmy również otwarci na pomoc w przypadku takich zdarzeń jak złomowanie maszyn czy innych metalowych części.

Na podstawie materiałów, z jakimi Państwo pracują, przedstawimy indywidualne rozwiązanie, które maksymalnie ułatwi pracownikom firmy sortowanie i gospodarowanie odpadami. Zaproponujemy również odpowiednie rodzaje pojemnikówsystem sortowania, harmonogram odbiorów, szkolenia  oraz specjalnie dla Państwa przygotowany podręcznik sortowania. Dodatkowo stosujemy rozwiązania dedykowane do branży takie jak odciągi gumowe oraz transport pneumatyczny.

Dzięki naszej usłudze niszczenia gotowego produktu mogą być Państwo pewni, że produkty, które nie mogą zostać sprzedane będą  zniszczone w sposób bezpieczny i przejrzysty, zgodnie z przedstawionymi procedurami.

Sposób zagospodarowania dostosowany do Klienta

Współpracujemy z największymi recyklerami w Polsce oraz w Europie, dając możliwość zagospodarowania Państwa materiału w jak najbardziej zrównoważonym procesie. Kierując się hierarchią postępowania z odpadami znajdujemy rozwiązania na frakcje, które nie mogą zostać poddane recyklingowi makulatury.

Co nas wyróżnia?

 • Odbieramy każdy rodzaj makulatury.
 • Wysyłamy towar do przetwórców na terenie całej Polski 
  i do Europy.
 • Posiadamy specjalistyczne rozwiązania dla branży jak odciągi gumowe i transport pneumatyczny.
 • Oferujemy usługę niszczenia produktów gotowych.
 • Aktualizujemy ceny surowców w oparciu o notowania Europejskiego rynku papierniczego.
 • Dostosowujemy jakość materiału do recyklera.
 • Oferujemy doradztwo prawno - środowiskowe.
 • Informacja na temat zmian prawnych poprzez newsletter 
  dla Klientów.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami poprzez formularz  znajdujący się na stronie!

Decydując się na współpracę ze Stena Recycling, są Państwo pewni, że odpady generowane przez Państwa firmy  są  zagospodarowywane w sposób zrównoważony na każdym etapie procesu.  

 

Poleć tę stronę

Rejestrując się na dowolnym kanale komunikacji online Grupy Stena Metall wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w sposób opisany tutaj.