Branża graficzna

Oferujemy rozwiązania dla każdego rodzaju materiału, także papierów powlekanych (foliowanych, metalizowanych). Mamy zróżnicowane systemy do gromadzenia i transportowania odpadów. Elastyczna logistyka dopasowana do potrzeb Klienta, nie blokuje produkcji.

W ramach naszego kompleksowego rozwiązania zarządzania odpadami, Stena Solutions, odbieramy i poddajemy recyklingowi wszystkie generowane przez Państwa odpady, tak by mogli Państwo skoncentrować się na swojej działalności. Nasze innowacyjne rozwiązania, lata doświadczeń i znajomość branży  gwarantują Państwu skuteczne i przynoszące korzyści zarządzanie odpadami.

Po wielu latach bliskiej współpracy z największymi firmami poligraficznymi osiągnęliśmy głębokie zrozumienie wewnętrznych procesów i przepływów w tej branży. Na podstawie materiałów, z jakimi Państwo pracują, zaproponujemy indywidualne rozwiązanie, które maksymalnie ułatwi pracownikom firmy sortowanie i gospodarowanie odpadami. Zaproponujemy również odpowiednie rodzaje pojemników, system sortowania, harmonogram odbiorów, szkolenia oraz specjalnie dla Państwa przygotowany podręcznik sortowania.

Decydując się na współpracę ze Stena Recycling, są Państwo pewni, że odpady generowane przez Państwa firmy  są  zagospodarowywane w sposób zrównoważony na każdym etapie łańcucha.

Pamiętaj! Nawet stare płyty offsetowe moga dostać nowe życie.

  • Poleć tę stronę

Rejestrując się na dowolnym kanale komunikacji online Grupy Stena Metall wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w sposób opisany tutaj.