Branża motoryzacyjna

recykling pojazdów

Stena Recycling jest liderem w dziedzinie recyklingu pojazdów. Oferujemy rozwiązania dla każdego rodzaju pojazdu i odpadów poprodukcyjnych z nim związanych. Mając prawie 50 lat doświadczenia w branży, wiemy, jak indywidualnie dopasować efektywne i opłacalne rozwiązanie dla zakładów produkujących pojazdy i stacji demontażu.

Stosując kompleksowe rozwiązanie zarządzania odpadami, Stena Solutions, jesteśmy w stanie odebrać i poddać recyklingowi każdy rodzaj odpadów. Korzystając z naszych wieloletnich doświadczeń opracowaliśmy rozwiązania, które są wyjątkowe na skalę całego przemysłu, szczególnie rozwiązania logistyczne. Odpady są przetwarzane w naszych zakładach i często transportowane należącymi do nas zespołami trakcyjnymi, co zwiększa skuteczność logistyki i zmniejsza jej wpływ na środowisko. Robimy wszystko, by zmaksymalizować wartość sprzedaży odpadów, które odbieramy, poprzez nasze kanały sprzedaży surowców na rynkach światowych.

Stena posiada kompetencje, specjalistyczne pojazdy oraz obiekty, które pozwalają na jak najlepsze zarządzanie wszystkimi odpadami niebezpiecznymi, od oleju i szlamu do płynów myjących, kwasów, metali, transformatorów i złomu elektronicznego. Pomagamy również w zorganizowaniu całej dokumentacji koniecznej w celu transportowania odpadów niebezpiecznych.

Stena posiada oddziały oraz zakłady recyklingu w całym kraju. Znajdą nas Państwo w pobliżu każdej Państwa lokalizacji. Wspólnie z naszymi doradcami powstaje specjalnie opracowany plan zarządzania odpadami z branży motoryzacyjnej. W ten sposób wszystkie procedury stają się dla Państwa jeszcze łatwiejsze i bezpieczniejsze. Zyskają Państwo jednego partnera dla wszystkich odpadów, co daje lepszy ogląd sytuacji i pozwala otrzymać bardziej szczegółowe dane dotyczące przetwarzanych odpadów.

POBIERZ OFERTĘ DLA BRANŻY MOTORYZACYJNEJ 


Zespół ds. recyklingu Volvo

Wraz ze Stena Recycling i innymi partnerami firma Volvo będzie produkować samochody, w taki sposób, aby możliwy był ich całkowity recykling.

Czytaj więcej

Stena Nordic Recycling Center

Recykling przemysłowy w oparciu o innowacyjne procesy i zaawansowane technologie w najnowocześniejszym zakładzie w Europie.

Poznaj SNRC

Odpady z pojazdów wysokiej jakości paliwem

Znaleźliśmy rozwiązanie umożliwiające przetworzenie mieszanki tworzyw, metali i innych materiałów z wnętrza pojazdów.

Czytaj więcej
Poleć tę stronę

Rejestrując się na dowolnym kanale komunikacji online Grupy Stena Metall wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w sposób opisany tutaj.

Zarządzanie odpadami

Pomagamy Państwu w znalezieniu właściwego rozwiązania dla sortowania, gromadzenia, transportu i zagospodarowania odpadów powstających w Państwa firmie.

Czytaj więcej