Branża spożywcza

Klos_CompQual80.jpg

Wiemy, że odpady powstające w branży spożywczej mogą stanowić wyzwanie miedzy innymi ze względu na rygorystyczne wymogi dotyczące gwarancji niszczenia czy wymagania związanie z odpowiednim rozpakiem. Nasze rozwiązania spełniają najwyższe normy, a jednocześnie gwarantujemy odbiór na czas co pomaga zachować porządek w miejscu produkcji.

Stena Recycling z pełną odpowiedzialnością zagospodarowuje odpady organiczne. Naszą specjalizacją są odpady pochodzące z przemysłu spożywczego, zarówno te powstające na początku procesu produkcyjnego (surowce i produkty nie nadające się do spożycia i przetwórstwa), jak również osady z zakładowych oczyszczalni ścieków towarzyszące produkcji rolno-spożywczej. Dbamy, żeby odpady opatrzone znakiem firmowym były zagospodarowane w sposób spełniający wymagania środowiskowe z jednoczesnym zapewnieniem ostatecznego przetworzenia (protokoły zniszczenia).

Współpracujemy z kompostowniami, biogazowniami, gorzelniami oraz producentami pasz i hodowcami w całej Polsce.

Mamy doświadczenie w pracy z odpadami z przemysłu mleczarskiego, piekarniczego, cukierniczego oraz przetwórtstwa produktów spożywczych pochodzenia zwierzęcego przestrzegając wymogów prawa odpadowego oraz weterynaryjnego

Poleć tę stronę

Rejestrując się na dowolnym kanale komunikacji online Grupy Stena Metall wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w sposób opisany tutaj.