Branża spożywcza

Klos_CompQual80.jpg

Wiemy, że odpady powstające w branży spożywczej mogą stanowić wyzwanie miedzy innymi ze względu na rygorystyczne wymogi dotyczące gwarancji niszczenia czy wymagania związanie z odpowiednim rozpakiem. Nasze rozwiązania spełniają najwyższe normy, a jednocześnie gwarantujemy odbiór na czas co pomaga zachować porządek w miejscu produkcji.

Stena Recycling z pełną odpowiedzialnością zagospodarowuje odpady organiczne. Naszą specjalizacją są odpady pochodzące z przemysłu spożywczego, zarówno te powstające na początku procesu produkcyjnego (surowce i produkty nie nadające się do spożycia i przetwórstwa), jak również osady z zakładowych oczyszczalni ścieków towarzyszące produkcji rolno-spożywczej. Dbamy, żeby odpady opatrzone znakiem firmowym były zagospodarowane w sposób spełniający wymagania środowiskowe z jednoczesnym zapewnieniem ostatecznego przetworzenia (protokoły zniszczenia).

Współpracujemy z kompostowniami, biogazowniami, gorzelniami oraz producentami pasz i hodowcami w całej Polsce.

Mamy doświadczenie w pracy z odpadami z przemysłu mleczarskiego, piekarniczego, cukierniczego oraz przetwórtstwa produktów spożywczych pochodzenia zwierzęcego przestrzegając wymogów prawa odpadowego oraz weterynaryjnego

  • Poleć tę stronę

Rejestrując się na dowolnym kanale komunikacji online Grupy Stena Metall wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w sposób opisany tutaj.