Pozostałe branże

1280x400_municipality_CompQual80.jpg

Przed każdym przedsiębiorstwem stoją właściwe mu wyzwania.

Ułatwianie zarządzania odpadami i zmniejszanie jego kosztów może być jednym z Państwa celów. A może są Państwo zainteresowani zwiększeniem bezpieczeństwa, osiągnięciem celów środowiskowych lub motywowaniem Państwa pracowników poprzez szkolenia środowiskowe? Stena Solutions to nasze kompleksowe rozwiązanie zarządzania odpadami, które dostosowujemy do każdego Klienta.

Stena Recycling jest jedną z niewielu firm posiadających innowacyjne rozwiązania w zakresie odzysku każdego rodzaju odpadów, czy to generowanych przez lokalną społeczność, przemysł, małe, średnie lub duże przedsiębiorstwo.

Istnieje wiele firm zajmujących się odbiorem odpadów. Stena Recycling to jednak wybór partnera z doświadczeniem i wiedzą, które gwarantują, że Państwa odpady będą przetwarzane w najlepszy możliwy sposób i zostaną wykorzystane ponownie w nowych produktach.

Poleć tę stronę

Rejestrując się na dowolnym kanale komunikacji online Grupy Stena Metall wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w sposób opisany tutaj.