Retail i centra dystrybucyjne

1280x400_retail_CompQual80.jpg

Wiemy, że ludzie pracujący w sklepach mają codziennie do czynienia z dużymi ilościami opakowań. Wybierając nasze kompleksowe rozwiązanie zarządzania odpadami, Stena Solutions, będą mieli Państwo pewność, że generowane przez Państwa przedsiębiorstwo odpady są zarządzane w sposób skuteczny i przynoszący korzyści. Odbieramy i przetwarzamy tekturę falistą, miękkie tworzywa sztuczne, materiały palne, sprzęt elektroniczny i inne odpady, tak by mogli Państwo poświęcić więcej czasu i energii swojej działalności.

Mamy duże doświadczenie we współpracy  zarówno z małymi sklepami, jak i dużymi domami towarowymi czy centrami dystrybucyjnymi. Mogą Państwo zawsze na nas liczyć jeśli chodzi o sprzedaż Państwa tektury falistej po najlepszej dostępnej cenie.

Znajdą nas Państwo w pobliżu każdej Państwa lokalizacji. Stena Solutions sprawia, że zarządzanie odpadami jest łatwe i bezpieczne. Zyskają Państwo jednego partnera dla wszystkich odpadów, co daje lepszy ogląd sytuacji i pozwala otrzymać bardziej szczegółowe dane dotyczące przetwarzanych odpadów.

Poleć tę stronę

Rejestrując się na dowolnym kanale komunikacji online Grupy Stena Metall wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w sposób opisany tutaj.