E-learning dla firm ”Od odpadów do zasobów”

noweprzepisy_CompQual80.jpg

E-learning Stena Recycling to multimedialne szkolenie dla pracowników na platformie online, które wzmacnia zaangażowanie, motywację i zrozumienie kwestii środowiskowych, zwłaszcza tematu odpadów postrzeganych jako zasoby. Dodatkowo, wyjaśniamy w nim, jak działania każdego z nas mają wpływ na budowanie zrównoważonej przyszłości. Poprzez filmy, quizy oraz realne przykłady uczymy i pokazujemy jak możemy wpływać na zamykanie obiegu materiałów. Mówimy również  dlaczego tak ważne jest, abyśmy w naszej pracy szczególny nacisk kładli na zrównoważony rozwój. Dowiemy się też jakie korzyści, zarówno środowiskowe jak i biznesowe daje nam prawidłowa segregacja. Szkolenie składa się z 4 bloków: Zrównoważona przyszłość, droga odpadów, segreguj lepiej oraz wszystko zaczyna się od Ciebie.

Jakie korzyści osiągniesz dzięki e-learningowi dla firm?

E-learning dla firm pozwala na przeszkolenie pracowników w zakresie zrównoważonego rozwoju oraz gospodarki odpadami, w tym prawidłowego sortowania odpadów w dowolnym miejscu i czasie, jeżeli tylko mają dostęp do komputerów.  Podnosi świadomość pracowników o istocie oraz celu prowadzonych działań związanych z oszczędzaniem zasobów co znacznie zwiększa ich motywację to wykonywania codziennych czynności z tym związanych. Dodatkowo pokazuje korzyści płynące ze zrównoważonego rozwoju na różnych płaszczyznach: środowiskowych, finansowych oraz społecznych.  Jest to świetna metoda ekoedukacji, szczególnie w sytuacjach, gdy lokalizacja, specyfika lub intensywność pracy sprawia, że organizacja szkoleń stacjonarnych jest trudna. 

Nasz e-learning wyróżnia:

  • Przekaz wiedzy za pomocą multimediów – szkolenie online Stena Recycling jest oparte o przekazywanie wiedzy w prosty i przyjemny sposób tzn. za pomocą filmów, quizów oraz pomocnych infografik i ćwiczeń. Dzięki temu nie tylko dostosowuje poziom wiedzy do zaawansowania uczestnika, ale również bawi i skupia uwagę wykonującego zadania przez cały czas trwania kursu.
  • Wiedza o odpadach poparta przykładami – jako lider gospodarowania odpadami opieramy stworzone materiały o nasze doświadczenia zdobyte zarówno w pracy z różnymi frakcjami, ale również opierając się o nasze wcześniejsze działania edukacyjne, odpowiadając na często zadawane pytania.
  • Informacje dopasowane do Twojej branży – w naszych materiałach zamieściliśmy przykłady oraz opisy działań dotyczących różnych branż oraz środowisk pracy, dlatego też e-learning dla firm jest zarówno uniwersalny, jak i zawiera szczegółowe informacje o specyfice odpadów powstających w poszczególnych branżach.
  • Statystyki pracowników, którzy ukończyli kurs – wybierając kurs Stena Recycling otrzymujesz statystyki pracowników, którzy ukończyli nasz kurs. Dzięki temu możesz monitorować stopień działań ekoedukacyjnych w Twojej firmie.

Aby pozyskać więcej informacji dotyczących e-learningu dla firm Stena Recycling prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na dole strony.

Przykłady z platformy szkoleniowej:

eeeeeelearning_CompQual80.jpg

aaaelaerning3iii_CompQual80.jpg

Rejestrując się na dowolnym kanale komunikacji online Grupy Stena Metall wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w sposób opisany tutaj.

Poleć tę stronę