Edukacja i proste instrukcje to klucz do sukcesu sortowania

sortowanie odpadów

Ekoedukacja jest kluczem do osiągnięcia wysokiego poziomu recyklingu w firmie. Wspieramy naszych Klientów w edukacji ekologicznej pracowników poprzez kampanie wewnętrzne, eventy, konkursy i inne akcje marketingowe.

Myśląc o edukacji pracowników, warto wykorzystać nasze rozwiązania:

Podręcznik Sortowania Odpadów

Przygotowujemy podręcznik uwzględniając indywidualne potrzeby naszych Klientów, branżę w jakiej działają i inne czynniki, które mogą mieć wpływ na rodzaj i sposób segregacji odpadów. Podręcznik jest przygotowany tak, aby w przejrzysty i prosty sposób wskazywał właściwe postępowanie.

Zbiórki WEEE (Zużytego Sprzętu Elektronicznego
i Elektrycznego)

Dla naszych Klientów organizujemy zbiórki elektroodpadów, podczas których pracownicy mają szansę pozbyć się niepotrzebnych sprzętów uzyskując przy tym ciekawe informacje nt. recyklingu i znaczenia działań ekologicznych.

Kampanie edukacyjne

Biorąc pod uwagę specyfikę firmy i pracowników wspólnie ustalamy cele kampanii edukacyjnej i jej działania. Przygotowujemy ciekawe i inspirujące materiały graficzne oraz projektujemy działania i akcje, które zaangażują pracowników i wzmocnią ich proekologiczne postawy.

Warsztaty recyklingowe

Dla naszych Klientów organizujemy warsztaty upcyklingu - tworzenia nowych, użytecznych rzeczy z odpadów.

Poleć tę stronę

Rejestrując się na dowolnym kanale komunikacji online Grupy Stena Metall wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w sposób opisany tutaj.