Edukacja i proste instrukcje to klucz do sukcesu sortowania

sortowanie odpadów

Ekoedukcja jest kluczem do osiągnięcia wysokiego poziomu recyklingu w firmie. Wspieramy naszych Klientów w edukacji ekologicznej pracowników poprzez kampanie wewnętrzne, eventy, konkursy i inne akcje marketingowe.

Myśląc o edukacji pracowników, warto wykorzystać nasze rozwiązania:

  • Podręcznik Sortowania Odpadów. Przygotowujemy podręcznik uwzględniając indywidualne potrzeby naszych Klientów, branżę w jakiej działają i inne czynniki, które mogą mieć wpływ na rodzaj i sposób segregacji odpadów. Podręcznik jest przygotowany tak, aby w przejrzysty i prosty sposób wskazywał właściwe postępowanie.
  • Zbiórki WEEE (Zużytego Sprzętu Elektronicznego i Elektrycznego). Dla naszych Klientów organizujemy zbiórki elektroodpadów, podczas których pracownicy mają szansę pozbyć się niepotrzebnych sprzętów uzyskując przy tym ciekawe informacje nt. recyklingu i znaczenia działań ekologicznych.
  • Kampanie edukacyjne. Biorąc pod uwagę specyfikę firmy i pracowników wspólnie ustalamy cele kampanii edukacyjnej i jej działania. Przygotowujemy ciekawe i inspirujące materiały graficzne oraz projektujemy działania i akcje, które zaangażują pracowników i wzmocnią ich proekologiczne postawy.
  • Warsztaty recyklingowe. Dla naszych Klientów organizujemy warsztaty upcyklingu - tworzenia nowych, użytecznych rzeczy z odpadów
  • Poleć tę stronę

Rejestrując się na dowolnym kanale komunikacji online Grupy Stena Metall wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w sposób opisany tutaj.