Portal Klienta

customer_portal_CompQual80.JPG

Portal Klienta to pierwszy w Polsce system, który ułatwia stałe monitorowanie procesu zarządzania odpadami. Pozwala analizować i generować dane w czasie rzeczywistym.

Dbamy o to, aby proces gospodarowania odpadami w Państwa firmie był prosty, efektywny i przejrzysty. Jednocześnie pokazujemy jakie ulepszenia można wprowadzić, aby osiągać określone cele środowiskowe.

Prosty sposób na monitorowanie systemu gospodarowania odpadami  w Państwa firmie

Portal Klienta umożliwia naszym Klientom bieżący dostęp do informacji związanych z ilością przekazywanych nam odpadów i liczby transportów. Możliwość analizy danych stanowi podstawę do podejmowania przez Państwa decyzji w zakresie optymalizacji zarządzania zasobami. Z naszego systemu mogą Państwo korzystać zarówno na komputerze stacjonarnym jak i poprzez urządzenia mobilne.

Korzyści z  dostępu do Portalu Klienta

  • dostęp do statystyk dotyczących ilości i odbioru odpadów. Można je filtrować i pobierać oraz analizować poszczególne frakcje. Nasi Klienci oszczędzają swój czas dzięki funkcji eksportu danych do tworzenia własnych zestawień i prezentacji.
  • analiza trendów i ocena potencjalnych ulepszeń systemu gospodarowania odpadami w Państwa firmach. System pozwala na łatwe określenie przedziału czasu i lokalizacji dla każdej operacji, co daje możliwość szczegółowych analiz.
  • możliwość oceny wpływu na środowisko zgodnie z hierarchią sposobów postępowania z odpadami. Dzięki temu można obserwować czy zastosowane rozwiązanie pomaga podnieść poziom recyklingu Państwa odpadów.
  • dostęp do dokumentacji dotyczącej współpracy w jednym miejscu. Zamieszczamy tu umowy, zezwolenia, certyfikaty i instrukcje sortowania dedykowane dla Państwa firmy, aby zminimalizować pracę administracyjną.
Poleć tę stronę

Formularz Kontaktowy

Rejestrując się na dowolnym kanale komunikacji online Grupy Stena Metall wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w sposób opisany tutaj.