Portal Klienta

customer_portal_CompQual80.JPG

Portal Klienta to pierwszy w Polsce system, który ułatwia stałe monitorowanie procesu zarządzania odpadami. Pozwala analizować i generować dane w czasie rzeczywistym.

Dbamy o to, aby proces gospodarowania odpadami w Państwa firmie był prosty, efektywny i przejrzysty. Jednocześnie pokazujemy jakie ulepszenia można wprowadzić, aby osiągać określone cele środowiskowe.

Prosty sposób na monitorowanie systemu gospodarowania odpadami  w Państwa firmie

Portal Klienta umożliwia naszym Klientom bieżący dostęp do informacji związanych z ilością przekazywanych nam odpadów i liczby transportów. Możliwość analizy danych stanowi podstawę do podejmowania przez Państwa decyzji w zakresie optymalizacji zarządzania zasobami. Z naszego systemu mogą Państwo korzystać zarówno na komputerze stacjonarnym jak i poprzez urządzenia mobilne.

Korzyści z  dostępu do Portalu Klienta

  • dostęp do statystyk dotyczących ilości i odbioru odpadów. Można je filtrować i pobierać oraz analizować poszczególne frakcje. Nasi Klienci oszczędzają swój czas dzięki funkcji eksportu danych do tworzenia własnych zestawień i prezentacji.
  • analiza trendów i ocena potencjalnych ulepszeń systemu gospodarowania odpadami w Państwa firmach. System pozwala na łatwe określenie przedziału czasu i lokalizacji dla każdej operacji, co daje możliwość szczegółowych analiz.
  • możliwość oceny wpływu na środowisko zgodnie z hierarchią sposobów postępowania z odpadami. Dzięki temu można obserwować czy zastosowane rozwiązanie pomaga podnieść poziom recyklingu Państwa odpadów.
  • dostęp do dokumentacji dotyczącej współpracy w jednym miejscu. Zamieszczamy tu umowy, zezwolenia, certyfikaty i instrukcje sortowania dedykowane dla Państwa firmy, aby zminimalizować pracę administracyjną.
  • Poleć tę stronę

Formularz Kontaktowy

Rejestrując się na dowolnym kanale komunikacji online Grupy Stena Metall wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w sposób opisany tutaj.