KOMPLEKSOWE GOSPODAROWANIE ODPADAMI (TWM)

gospodarowanie odpadami

Stena Recycling oferuje usługi kompleksowego gospodarowania opadami dopasowane do Państwa potrzeb. Naszą ofertę stworzyliśmy w oparciu o lata doświadczeń we wdrażaniu rozwiązania Stena Solutions gwarantującego Klientom jednego partnera dla wszystkich potrzeb w zakresie gospodarki odpadami, innowacyjne rozwiązania w recyklingu oraz efektywny serwis.

Usługi kompleksowej gospodarki odpadami
ze Stena Recycling to:

Indywidualne podejście

Na podstawie wstępnego audytu rodzajów i ilości generowanych przez Państwa odpadów proponujemy kompletne, odpowiadające specyficznym potrzebom rozwiązanie, które obejmuje pojemniki na odpady, system sortowania, harmonogram odbiorów itp. Nasze doświadczenie w obsłudze wszystkich branż w połączeniu z innowacyjnym myśleniem i wiedzą o Państwa firmie pozwala zaprojektować i wdrożyć efektywny system zarządzania odpadami.

Kompleksowe rozwiązania

Zajmujemy się wszystkim, co dotyczy zarządzania odpadami, od projektowania systemów gospodarki odpadowej, przez odbiór, transport i recykling, po monitoring, raportowanie, doradztwo i szkolenia. Co więcej, jesteśmy w stanie odbierać od Państwa wszystkie rodzaje odpadów, co ułatwia cały proces, jako że mają Państwo tylko jednego partnera w tym zakresie i otrzymują Państwo tylko jedną fakturę.

Usługi dopasowane do potrzeb

W ramach naszego kompleksowego rozwiązania znajdą Państwo usługi, których realizacja sprzyja wdrożeniu skutecznego systemu gospodarki odpadami. Wdrożenie naszej propozycji pozwala na optymalizację Państwa zasobów: czasu, pracy, finansów.

 • Rzetelna wycena oparta na indeksach. Gwarantujemy uczciwe ważenie i cenę za odebrane odpady ustalaną na podstawie rynkowych wytycznych (np. PWC, LME, EUWID).
 • Niezawodna usługa odbioru i transportu. Dbamy o Państwa czas i pieniądze. Doradzamy jak optymalizować odbiór i transport odpadów, ustalamy godziny odbioru elastycznie do potrzeb.
 • Wynajem kontenerów. Oferujemy pełną gamę kontenerów i pojemników oraz inne typy zbiorników na odpady. 

  Pobierz katalog
 • Profesjonalne oznakowanie oraz Podręcznik Sortowania. Dla sprawnego działania systemu istotna jest edukacja i jasne wskazówki.

  Zobacz przykład 
 • Wynajem urządzeń. Pomagamy dobrać urządzenia, które pomogą efektywnie zagospodarować Państwa odpady: belownice, praskontenery czy urządzenia do brykietowania styropianu. Oddając je w leasing dbamy o ich funkcjonowanie i jesteśmy odpowiedzialni za ich jakość.
 • Outsourcing Personelu zajmującego się obsługą gospodarki opadami u Klienta. Profesjonalnie przeszkolona przez Stena Recycling osoba, zajmie się wszystkim od zadbania o składowanie, przez zamówienie odbioru i przygotowanie dokumentacji. To rozwiązania oszczędza Państwa czas i pieniądze.
 • Jeden Punkt Kontaktu (TWM) (kompleksowa obsługa przez Stenę). Dedykowany Doradca Klienta zarządzi Państwa wszystkimi problemami z gospodarką odpadami. Bierzemy odpowiedzialność za wszystkie rodzaje odpadów.
 • Usługa Monthly Clearing (pełna obsługa fakturowania surowca i usług). Jesteśmy odpowiedzialni za proces fakturowania wzajemnych rozliczeń. Na koniec okresu rozliczeniowego przygotowujemy jeden, elektroniczny dokument kompensaty dochodu z frakcji pozytywnych vs. koszty zagospodarowania frakcji negatywnych i wynagrodzenie za usługi. 

Sprawdź nasze rozwiązania dla branż lub skontaktuj się z nami by otrzymać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Poleć tę stronę

Rejestrując się na dowolnym kanale komunikacji online Grupy Stena Metall wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w sposób opisany tutaj.