KOMPLEKSOWE GOSPODAROWANIE ODPADAMI (TWM)

gospodarowanie odpadami

Kompleksowe gospodarowanie odpadami w połączeniu z ciągłym doskonaleniem procesów to kluczowe czynniki na drodze do podniesienia poziomu recyklingu odpadów oraz znajdowania możliwości zagospodarowania frakcji na wyższym poziomie hierarchii sposobów postępowania z odpadami oraz zamykania obiegu. Naszą ofertę stworzyliśmy na podstawie lat doświadczeń zdobytych na rynku polskim i skandynawskim oraz w oparciu o partnerskie i transparentne relacje z Klientami.

Kompleksowe gospodarowanie odpadami

Dziś jednym z priorytetów przedsiębiorstw jest zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Zmiany w tym obszarze warto zacząć od właściwego, odpowiedzialnego podejścia do procesów związanych z gospodarowaniem odpadami wytwarzanymi w firmie. Nasze kompleksowe usługi gospodarowania odpadami rozwiązują szereg codziennych problemów – od odpowiednich pojemników aż po szkolenia dla pracowników i zapotrzebowanie na personel, który będzie odpowiedzialny za kwestie recyklingu na miejscu, u Klienta. Zajmujemy się wszystkim, co dotyczy zarządzania odpadami, od projektowania systemów gospodarki odpadowej, przez odbiór, transport i recykling, po monitoring, raportowanie, doradztwo i szkolenia w tym zakresie.

Korzyści usługi kompleksowego gospodarowania odpadami

Przekazanie wszystkich odpadów w ręce jednego operatora pozwala na lepszą kontrolę zagospodarowania Państwa odpadów. Kompleksowe podejście i partnerska współpraca pozwalają również na zaproponowanie optymalizacji dotyczącej całego systemu oraz ułatwiają komunikację.

Co wyróżnia usługę Stena Recycling?

Stena Recycling oferuje usługę kompleksowego gospodarowania opadami dopasowaną do Państwa potrzeb. Naszą ofertę stworzyliśmy w oparciu o lata doświadczeń. Oferujemy naszym Klientom jednego partnera, który wprowadzi efektywne rozwiązania zamykające obieg materiałów. Optymalizacja procesów pozwala na ograniczenie ilości odpadów oraz zwiększenie poziomu recyclingu.

Oferujemy:

  • Stałe umowy z recyklerami –Współpracujemy z największymi recyklerami w Polsce oraz w Europie, dając możliwość zagospodarowania Państwa materiału w jak najbardziej zrównoważonym procesie. Działamy bez pośredników ze sprawdzonymi partnerami w ponad 30 krajach. Są to stalownie, odlewnie, huty żelaza, zakłady papiernicze, producenci tworzyw sztucznych itp. Szerokie kontakty naszych ekspertów tworzą unikalne możliwości zbytu dla Klientów. Bez względu na materiał, ilości, termin czy koniunkturę zawsze znajdziemy optymalne rozwiązanie dla Klienta.

  • Zamykanie obiegu materiałów – szukając możliwości zagospodarowania odpadów zawsze postępujemy zgodnie z hierarchią sposobów postępowania z odpadami, często znajdując możliwość zawrócenia ich w obiegu zamkniętym. Pozwala to na zmniejszenie kosztów związanych z materiałami oraz minimalizację wpływu firmy na środowisko.

  • Rzetelna wycena oparta na indeksach - Rzetelna wycena oparta o warunków rynkowych z zachowaniem zasad uczciwej konkurencji.

  • Zoptymalizowana usługa odbioru i transportu - Dbamy o Państwa czas i pieniądze. Doradzamy, jak optymalizować odbiór i transport odpadów, ustalamy godziny odbioru elastycznie do potrzeb. Dzięki temu, że posiadamy oddziały w całej Polsce zawsze jesteśmy blisko Państwa zakładów.

  • Wynajem kontenerów - Oferujemy pełną gamę kontenerów i pojemników oraz inne typy zbiorników na odpady. Dzięki współpracy z czołowym producentem w Polsce proponujemy pojemniki optymalizujące proces oraz poprawiające bezpieczeństwo osób pracujących w obszarze gospodarowania odpadami.

  • Wynajem urządzeń - Pomagamy dobrać urządzenia, które pomogą efektywnie zagospodarować Państwa odpady: belownice, praskontenery czy urządzenia do brykietowania styropianu. Oddając je w leasing dbamy o ich funkcjonowanie i jesteśmy odpowiedzialni za ich jakość. Współpracujemy z najlepszymi na rynku producentami i wspólnie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu odpowiedni serwis urządzeń oraz obsługę naszych pracowników, co znacznie zmniejsza potrzebę zaangażowania Państwa zespołu w operacje związane z zarządzaniem odpadami.

  • Outsourcing personelu zajmującego się obsługą odpadów u Klienta - Profesjonalnie przeszkolona przez Stena Recycling osoba lub zespół, zajmie się wszystkim od zadbania o sortowanie, gromadzenie, przez zamówienie odbioru i przygotowanie dokumentacji. To rozwiązanie oszczędza Państwa czas i pieniądze.

  • Oznakowanie kontenerów i pojemników – zgodne z obowiązującym prawem oraz ułatwiające sortowanie pracownikom obszaru gospodarowania odpadami.

  • Usługi środowiskowe i raportowanie - Nasze kompleksowe usługi środowiskowe gwarantują Klientom dopełnienie obowiązków wynikających z przepisów prawa ochrony środowiska. W imieniu Klienta przejmujemy wszelkie kwestie formalne, m.in. prowadzenie ewidencji, sporządzanie sprawozdań oraz kontakt z właściwymi organami.

Zapraszamy do kontaktu z nami wypełniając formularz znajdujący się po prawej stronie by otrzymać ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb!

Poleć tę stronę

Rejestrując się na dowolnym kanale komunikacji online Grupy Stena Metall wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w sposób opisany tutaj.