Kontenery i pojemniki oraz odbiór odpadów

zarządzanie odpadami w Polsce

Pomagamy firmom w bezpiecznym gromadzeniu wszystkich odpadów. W naszym asortymencie posiadamy solidne i trwałe kontenery, pojemniki oraz urządzenia do zmniejszania objętości frakcji materiałów. Dzięki dostosowaniu rozwiązań do potrzeb Klienta, gospodarowanie odpadami odbywa się w sposób płynny i nie zakłóca bieżącej działalności.

Kontenery oraz pojemniki na odpady segregowane dostosowane do Państwa potrzeb

Oferujemy szczelne, oznakowane kodem odpadu kontenery do gromadzenia i transportu odpadów, prasy stacjonarne oraz maszyny do rozdrabniania odpadów, a także ich serwis. W naszym katalogu rozwiązań znajdują się standardowe modele kontenerów stalowych, muld, pojemników plastikowych, stojaków, skrzyniopalet czy beczek oraz inne pojemniki na odpady, które stosujemy ze względu na specyficzne potrzeby logistyczne naszych Klientów. Współpracujemy z najlepszymi na rynku producentami kontenerów na odpady i rozwiązań dedykowanych zmniejszeniu objętości odpadów. Wspólnie z naszymi partnerami jesteśmy w stanie zapewnić Państwu odpowiedni serwis urządzeń oraz obsługę naszych pracowników, co znacznie zmniejsza potrzebę zaangażowania Państwa zespołu w operacje związane z zarządzaniem odpadami.

Wiemy, że ilości odpadów, ich rodzaj, miejsce gromadzenia, a także wymagania legislacyjne  mogą decydować jakie kontenery i pojemniki są potrzebne w danej firmie. Po dokonaniu audytu proponujemy kompletne wyposażenie dostosowane do bieżącej działalności i dopasowujemy częstotliwość opróżniania pojemników, aby cały proces był opłacalny. Bez względu na to czy są to kontenery na złom, pojemniki na odpady niebezpieczne czy pojemniki do segregacji odpadów rekomendujemy Państwu optymalne rozwiązania dopasowane do przestrzeni.

Korzyści z zastosowania rekomendowanych przez nas urządzeń:

  • zabezpieczenie przed wysypywaniem się materiału poza kontener,
  • możliwość optymalizacji rozwiązań pod  halę produkcyjną,
  • ograniczenie transportu wewnętrznego,
  • redukcja transportów zewnętrznych,
  • bezpieczna i wydajna obsługa,
  • zabezpieczenie bieżącej działalności.

Poznając potrzeby przedsiębiorstw, wspólnie określamy możliwości optymalizacji systemu gospodarowania odpadami, które pozwalają na niezawodny odbiór odpadów oraz kontrolę nad liczbą transportów. Takie podejście przynosi przedsiębiorstwu nie tylko korzyści środowiskowe, ale również finansowe.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcą Państwo zbudować prosty, wydajny i bezpieczny system sortowania i obsługi wszystkich rodzajów odpadów zapraszamy do kontaktu. Biuro Obsługi Klienta najbliższe Państwa lokalizacji szybko odpowie na wszelkie pytania. 

 


 

Poleć tę stronę

 

Rejestrując się na dowolnym kanale komunikacji online Grupy Stena Metall wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w sposób opisany tutaj.