STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW

1280x400_remade_bearing_CompQual80.jpg

Nasza Stacja Demontażu Pojazdów powstała na bazie najlepszych skandynawskich doświadczeń w organizacji i prowadzeniu tego typu zakładów. Jako firma recyklingowa przykładamy ogromną uwagę do odpowiedzialnej gospodarki odpadami, gwarantując szczególną ostrożność w kwestii bezpieczeństwa ekologicznego i unieszkodliwiania odpadów z pojazdów. Ponadto, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom ponad 90% odpadów pozyskanych podczas demontażu aut ulega przetworzeniu na nowe produkty.

PROFESJONALNA I NOWOCZESNA  KASACJA  POJAZDÓW

Stacja Demontażu Pojazdów Stena Recycling w Swarzędzu powstała by w elastyczny i wygodny sposób reagować na potrzeby klientów.

W naszej stacji przyjmujemy wszystkie pojazdy, w tym samochody wycofane z eksploatacji ze względu na wiek i stan techniczny oraz auta powypadkowe. Wydajemy zaświadczenia o demontażu pojazdów, które są gwarancją wyrejestrowania pojazdu.

DEMONTAŻ POJAZDÓW KROK PO KROKU

Proces przyjęcia auta w naszej stacji demontażu pojazdów jest prosty i wygodny. Poniżej przedstawiamy, krok po kroku, jak sprawnie oddać pojazd do Stena Recycling.

Wycena

Wycenę auta można uzyskać pod numerem telefonu 609 229 002. Pamiętaj, za demontaż w  Stacji Demontażu Pojazdów Stena Recycling nie płacisz! To my płacimy Tobie za przywieziony do nas pojazd według określonych kryteriów.

Dostarczenie pojazdu

Przed dostarczeniem pojazdu należy umówić się telefonicznie i ustalić termin z pracownikiem stacji. W przypadku jeśli samochód nie jest sprawny, nasz pracownik udzieli informacji dotyczącej usług lawety.

Proces Przyjęcia

W celu przyjęcia pojazdu, niezbędne są dokumenty potwierdzające własność (dowód rejestracyjny lub w przypadku braku - zaświadczenie z wydziału komunikacji lub pokwitowanie policyjne). Jeśli na dokumencie nie widnieją dane osobowe osoby przekazującej pojazd, wymagane jest upoważnienie właściciela pojazdu. Jeśli nie jesteś pewien czy posiadasz wszystkie potrzebne dokumenty, skontaktuj się z naszym pracownikiem telefonicznie: 609 229 002.

Uwaga!

Aby oddać auto do stacji demontażu pojazdów musisz mieć wszystkie niezbędne dokumenty auta potwierdzające jego własność. W przypadku zagubienia lub kradzieży dowodu rejestracyjnego, tablic rejestracyjnych czy karty pojazdu, właściciel składa odpowiednie oświadczenie (niezbędne jest zaświadczenie z wydziału komunikacji lub pokwitowanie policyjne). Jeżeli przeznaczone do złomowania auto posiada współwłaściciela lub jeśli jego właściciel jest nieobecny, należy przedstawić pisemne upoważnienie od właściciela.

Zaświadczenie o demontażu pojazdu

W Stena Recycling otrzymasz zaświadczenie o demontażu pojazdu, na podstawie którego możesz w legalny sposób rozwiązać umowę OC. Jeśli już wyrejestrowałeś pojazd wystarczy zaświadczenie z Wydziału Komunikacji.

Recykling

Stacja Demontażu Pojazdów w Swarzędzu należy do Stena Recycling, firmy profesjonalnie zajmującej się gospodarowaniem odpadami i recyklingiem. Poddajemy recyklingowi nawet do 90% materiałów z przekazanego pojazdu. Wśród odzyskiwanych w ten sposób surowców znajdują się aluminium, stal, tworzywa sztuczne, szkło i wiele innych. Zamiast trafić na składowisko odpadów, wykorzystywane są one do produkcji nowych aut i innych produktów bądź przeznaczane do odzysku energetycznego.

DLACZEGO WYBRAĆ ZŁOMOWANIE AUT W STENA RECYCLING?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz innowacyjnemu podejściu do recyklingu proponujemy bardzo atrakcyjną cenę naszych usług.

Demontaż pojazdu w profesjonalnej stacji przynosi korzyści Tobie i środowisku. Korzystając z naszych usług masz pewność, że Twoje auto zostanie wyrejestrowane i poddane złomowaniu w sposób legalny oraz otrzymasz od stacji określoną kwotę.

Ponadto przyczyniasz się do ochrony środowiska, ponieważ nasza stacja gwarantuje szczególną ostrożność w kwestii bezpieczeństwa ekologicznego i unieszkodliwiania odpadów z pojazdów. Profesjonalne stacje demontażu pojazdów posiadają odpowiednie zezwolenia!

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Stacja Demontażu Pojazdów Stena Recycling

ul. Rabowicka 2, 62-020 Swarzędz

tel.: 609-229-002

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00

Poleć tę stronę