DNI SWARZĘDZA 2021 JUŻ ZA NAMI!

2021-07-04

II_Dni_Swarzędza (3)_CompQual80.jpeg

Kolejna edycja Dni Swarzędza za nami. W tym roku Stena Recycling została oficjalnym partnerem tego wydarzenia i wzięli w nim udział nasi reprezentanci ze swarzędzkiego oddziału. Oprócz licznych rozmów z mieszkańcami na temat naszej działalności i ekologii, poprowadziliśmy również gry dla najmłodszych.

W miniony weekend odbyły się Dni Swarzędza, których oficjalnym partnerem została Stena Recycling. Po rocznej przerwie, związanej z pandemią Covid-19, mieszkańcy miasta oraz okolicznych miejscowości zgromadzili się na placu, przy Jeziorze Swarzędzkim, aby poznać miejscowe firmy oraz wziąć udział w koncertach organizowanych przez swarzędzki ośrodek kultury oraz władze miasta.

W wydarzeniu wzięli udział również reprezentanci z naszego swarzędzkiego oddziału. Nasze stoisko cieszyło się zainteresowaniem, mieszkańcy miasta chętnie podchodzili i dzielili się swoimi doświadczeniami oraz spostrzeżeniami na temat ekologii. Najmłodsi uczestnicy mieli okazję wziąć udział w grze „memorecycling”, dzięki której dowiedzieli się między innymi z czego powstają różne materiały oraz czym jest recykling. Oprócz tego uczestnicy wydarzenia mieli okazje zapoznać się z naszą firmą i poznać szczegóły tego w jaki sposób działamy.

Udział w Dniach Swarzędza pozwolił poznać mieszkańców i podzielić się z nimi wiedza oraz doświadczeniami w zakresie szeroko rozumianej ekologii i sposobów na dbanie o środowisko, co było bardzo cenne. Dziękujemy naszym Koleżankom i Kolegom z oddziału swarzędzkiego za zaangażowanie i poświęcenie swojego czasu oraz gratulujemy pozytywnego odbioru wśród uczestników.

Poleć tę stronę