Nasze Centrum Recyklingu Elektroniki nominowane w plebiscycie Ambasador Wschowy 2022!

2023-03-01

2022-stenarecycling-wschowa-1 — kopia_CompQual80.jpg

Centrum Recyklingu Elektroniki Stena Recycling we Wschowie zostało nominowane w plebiscycie Ambasador Wschowy 2022 w kategorii Biznes. Konkurs nagradza organizacje oraz osoby, które przyczyniły się dla dobra mieszkańców. Głosowanie już trwa, zachęcamy do oddania głosu na swoich faworytów.

Konkurs Ambasador Wschowy ma na celu nagrodzenie osób i organizacji, które w sposób szczególny przyczyniły się dla dobra mieszkańców oraz promocji miasta oraz gminy Wschowa

Tytuł Ambasadora Wschowy przyznawany jest w czterech kategoriach:  

Ambasador Biznesu – laureat tej kategorii powinien wykazać się nieszablonowymi działaniami przedsiębiorstwa/firmy/instytucji, które przełożyły się na osiągnięcie sukcesu. Docenione będzie także stosowanie innowacyjnych rozwiązań mających wpływ na rozwój przedsiębiorstwa/firmy/instytucji, które promują Miasto i Gminę Wschowa w kraju i poza jego granicami. 

Ambasador Sportu – wyróżniający się osiągnięciami sportowymi o zasięgu regionalnym, wojewódzkim, krajowym lub światowym, postać promująca swoimi działaniami aktywność fizyczną na naszym obszarze. Zarówno trenerzy, zawodnicy, jak i  kluby sportowe czy stowarzyszenia o profilu sportowym. 

Ambasador Kultury – wyróżniający się wybitnymi osiągnięciami artystycznymi, działaniami z zakresu upowszechniania i rozwoju kultury w każdym jej zakresie (m.in. teatru, filmu, muzyki, literatury, tańca, ochrony dziedzictwa kulturowego, muzealnictwa, edukacji artystycznej czy architektury). Nagrodzeni mogą zostać, także organizatorzy wydarzeń kulturalnych. 

Ambasador – Osobowość - Tytuł ten przyznawany jest za wyróżniające się działania na rzecz Gminy Wschowa oraz jej mieszkańców. Nagrodę w tej kategorii otrzymać mogą bohaterowie społecznego zaangażowania, pomysłodawcy i organizatorzy akcji społecznych, pomocowych i charytatywnych. 

Bardzo nam miło poinformować, że Centrum Recyklingu Elektroniki we Wschowie zostało nominowane w plebiscycie Ambasador Wschowy 2022 w kategorii Biznes. Głosowanie już się rozpoczęło i potrwa do 24 marca – zachęcamy wszystkich do oddania swojego głosu, można to zrobić klikając tutaj.

Poleć tę stronę