Nowy Dyrektor Generalny w Stena Recycling Polska

2015-11-29

1280x400_culture_CompQual80.jpg

Lars Holmberg Ibsen został nowym Dyrektorem Generalnym Stena Recycling Polska. Od 1 listopada br. zastąpił na tym stanowisku Leifa Gustafssona, który podejmie nowe wyzwania poza Grupą Stena Metall.

Nowy Dyrektor Generalny – Lars Holmberg Ibsen – karierę w Polsce rozpoczął w 1996 roku w firmie Logstor – skandynawskim koncernie produkującym systemy preizolowane dla ciepłownictwa, gdzie odpowiedzialny był za wzrost organiczny, przejęcia i ekspansję geograficzną, zapewniając sukces komercyjny i poszerzając ofertę organizacji na polskim rynku. Posiada duże doświadczenie w przemyśle. Mieszka w Polsce wraz z żoną i dziećmi.

 Od 1 października nastąpiła również zmiana na stanowisku Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu Stena Recycling. Miejsce Anny Nowakowskiej objął Piotr Bruździak. Anna Nowakowska związana była ze Stena Recycling od 5 lat, podczas których odpowiadała za pozycjonowanie marki, a od roku również za rozwój działu sprzedaży. Decyzja o odejściu podyktowana była względami prywatnymi i wyjazdem do Anglii.

 Piotr Bruździak, od 17 lat zarządza i rozwija zespoły sprzedaży. Pracował m.in. w LexisNexis Poland, Medicover, Abbott Laboratories. W tym czasie budował i wdrażał długoterminowe strategie sprzedaży produktów i usług oraz modele obsługi klienta oraz tworzył systemy motywacyjne dla zespołów sprzedaży.

Poleć tę stronę