O BEZPIECZEŃSTWIE Z PHILIPS

2015-12-13

1280x400_Security.jpg

Bezpieczeństwo przede wszystkim – pod takim hasłem odbyła się inicjatywa dla pracowników w firmie Philips. Stena Recycling była partnerem wydarzenia.

1 grudnia firma Philips Lighting w Kętrzynie zorganizowała dla swoich pracowników Dzień Bezpieczeństwa. To cykliczna inicjatywa, której celem jest kształtowanie świadomości w zakresie bezpiecznego środowiska pracy. W tym roku wydarzenie odbyło się pod hasłem „BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM”. Pracownicy firmy Philips Lighting w kilkuosobowych grupach wzięli udział w konkurencjach mających na celu podnieść ich wiedzę z zasad BHP i ekologii. Zadania z jakimi musieli się zmierzyć, to m.in. wykrycie ewentualnego zagrożenia w miejscu pracy, znajomość oznaczeń bezpieczeństwa, ale także prawidłowego i bezpiecznego sortowania odpadów. Przedstawiciele Stena Recycling udzielali pracownikom Philips informacji z zakresu recyklingu i prawidłowej segregacji odpadów. Dodatkowo dla uczestników przygotowany został quiz z obszaru ekologii, jak również szczegółowo mogli zapoznać się z procesem recyklingu plastiku oraz makulatury. 

W naszej firmie obowiązują bardzo wysokie, skandynawskie standardy bezpieczeństwa. Wiemy, że jest to podstawą nie tylko dla ochrony życia i zdrowia naszych pracowników, ale także budowania odpowiedzialnego partnerstwa z naszymi klientami. Dlatego, zawsze z entuzjazmem włączamy się w tego typu akcje.” – podkreśla Marcin Szlezer, Dyrektor Oddziału Stena Recycling w Suwałkach.

Poleć tę stronę