Otrzymaliśmy nagrodę Newsweeka za konkurs Stena Circular Economy Award!

2021-11-07

1_SCEA_Newsweek (002)_CompQual80.jpg

Redakcja Newsweek po raz kolejny przyznała certyfikaty Świadomego Wyboru. Są to specjalnie wyróżnienia dla firm, usług i produktów, które w realny sposób wpływają na tworzenie zrównoważonej przyszłości i przyczyniają się do zwiększania świadomości konsumenckiej. Tym razem to właśnie nasz konkurs, czyli Stena Circular Economy Award, otrzymał nagrodę w kategorii Zmieniamy Świat na Lepsze.

Redakcja Newsweek co roku przyznaje certyfikaty Świadomego Wyboru, które są formą docenienia produktów, usług i firm, przyczyniających się do poprawy kondycji środowiska, a także wspierające zwiększenie świadomości konsumenckiej. Nagrody przyznawane są między innymi w kategoriach: „Jakość za rozsądną cenę”, „Najbardziej innowacyjny produkt”, „Najbardziej użyteczny produkt” czy „Zmieniamy świat na lepsze”. 

Konkurs Stena Circular Economy Award otrzymał wyróżnienie właśnie w kategorii „Zmieniamy świat na lepsze”, skierowanej do firm, które poprzez swoje działania wpływają na życie społeczeństwa i środowiska, a także pośrednio wspierają zrównoważony rozwój innych biznesów.  

Stena Circular Economy Award ma na celu nagrodzenie przedsiębiorstw i studentów za wdrażanie rozwiązań goz w biznesie i społeczeństwie oraz za najlepsze pomysły na promowanie gospodarki cyrkularnej. Tym samym zachęcamy i edukujemy innych w tematyce goz. Laureatami poprzednich edycji zostali między innymi: Ikea, Carrefour, Swapp! czy Orange. Zasięg konkursu i liczba zgłoszeń z roku na rok rośnie i co za tym idzie, zainteresowanie tematem gospodarki o obiegu zamkniętym, które daje nadzieje na wykreowanie coraz to nowszych rozwiązań, pomagających zadbać o nasze środowisko.

18 października ruszyła V już edycja konkursu Stena Circular Economy Award. Po raz kolejny wybierzemy Liderów GOZ, którzy zmieniają świat na lepsze. Aby wziąć udział, należy uzupełnić prosty formularz na stronie: https://www.stenarecycling.pl/stena-circular-economy-award/. Przedsiębiorstwo może wygrać między innymi promocję firmy w kontekście ekologicznych działań jakie podejmuje oraz wybraną usługę środowiskową z oferty Stena Recycling. Natomiast studenci w ramach nagrody otrzymują notebooka i 10 000 złotych na realizację swojego projektu. Zgłoszenia można wysyłać do 6 lutego. 

 

Certyfikat_Świadomy_Wybór_2021_CompQual80.png

Poleć tę stronę