OŚWIADCZENIE ZARZĄDU STENA RECYCLING POLSKA

2020-09-16

Stena awarta logo male_CompQual80.png

W związku z publikacjami w mediach oraz na profilach społecznościowych, dotyczącymi pożaru składowiska odpadów w Sosnowcu, sugerującymi (m.in. poprzez ekspozycję logo firmy) związek Stena Recycling Sp. z o.o. z ww. wydarzeniem, Zarząd firmy oświadcza:

Zakład Stena Recycling Sp. z o.o. znajdujący się przy ulicy Radocha 6 w Sosnowcu nie był źródłem pożaru, jak również nie został objęty pożarem w trakcie jego rozprzestrzeniania. Pożar wybuchł na terenie zlokalizowanym przy ulicy Radocha 4. Wszyscy nasi pracownicy, jak również prowadzone operacje są bezpieczne. Przez całą noc pracownicy zakładu dokładali ogromnych starań, aby zabezpieczyć naszą działalność, współpracując w tym zakresie ze strażą pożarną. Zakład Stena Recycling w Sosnowcu działa w oparciu o najwyższe standardy, spełnia wszystkie normy jakości i bezpieczeństwa.

Jednocześnie, wyrażamy stanowczy sprzeciw wobec sugestii oraz utożsamiania naszej firmy z wyżej wymienionym wydarzeniem w jakikolwiek sposób i w jakiejkolwiek formie.

Informujemy, że Stena Recycling jest międzynarodową firmą, która prowadzi działalność w oparciu o wysokie standardy bezpieczeństwa w zakresie postępowania z odpadami i świadczy Klientom usługi na najwyższym poziomie. Realizowane przez firmę działania są bezpieczne, transparentne oraz zgodne z obowiązującymi  wymogami prawa.

 

Z poważaniem

Zarząd Stena Recycling

 

Poleć tę stronę