PRZED NAMI FINAŁ VI EDYCJI KONKURSU STENA CIRCULAR ECONOMY AWARD!

2023-04-10

scea_baner_www_CompQual80.jpg

Zapraszamy do obejrzenia finału VI edycji konkursu Stena Circular Economy Award, który odbędzie się podczas Szczytu Klimatycznego TOGETAIR 2023, w czwartek 20 kwietnia o godzinie 18:00. Finał konkursu, podczas którego poznamy tegorocznych zwycięzców będzie transmitowany online.

Konkurs Stena Circular Economy Award został zainicjowany w 2017 roku i ma na celu upowszechnienie wiedzy na temat korzyści płynących z gospodarki obiegu zamkniętego oraz inspirowanie do podejmowania działań na jej rzecz. W tegorocznej, rekordowej pod względem liczby zgłoszeń edycji konkursu, łącznie wpłynęło 67 projektów. Spośród wszystkich nadesłanych propozycji, 9-osobowe jury wyłoniło zwycięzców, których poznamy podczas finału. 

SCEA pokazuje, że ideę cyrkularną wdrażać mogą zarówno duże, międzynarodowe koncerny, średnie i małe przedsiębiorstwa, jak i startupy oraz organizacje pozarządowe. Inicjatywa daje szanse studentom na stworzenie projektu, który nie tylko wesprze społeczeństwo i gospodarkę, ale również może zostać zauważony przez biznes. 

Serdecznie zachęcamy do oglądania finału VI edycji konkursu Stena Circular Economy Award, który odbędzie się podczas pierwszego dnia Międzynarodowego Szczytu Klimatycznego TOGETAIR 2023.  Wydarzenie będzie transmitowane online w mediach społecznościowych Stena Recycling (Facebook oraz LinkedIn), a także na stronie: Money.pl - portal finansowy.

Poleć tę stronę