Stena Recycling została partnerem tegorocznego Memoriału imienia Arkadiusza Gołasia

2021-09-20

tło1_CompQual80.png

W nadchodzący weekend, w Zalasewie w gminie Swarzędz, odbędzie się XVI Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia, którego sponsorem jest Stena Recycling. Podczas wydarzenia zmierzą się ze sobą czołowe siatkarskie drużyny polskiej PlusLigi oraz jeden z najbardziej znanych włoskich zespołów.

Memoriał Arkadiusza Gołasia jest siatkarskim turniejem towarzyskim, podczas którego zagrają jedne z najlepszych siatkarskich drużyn, na cześć tragicznie zmarłego Arkadiusza Gołasia. Wydarzenie ma na celu upamiętnić postać wybitnego siatkarza oraz inspirować młodych sportowców do pracy i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.

 

XVI Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia odbędzie się w dniach 25-26.09.2021 r., w szkole podstawowej nr. 2, przy ulicy Heweliusza w Zalasewie. Podczas turnieju zmierzą się ze sobą zespoły z polskiej PlusLigi: Aluron CMC Warta Zawiercie, Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Projekt Warszawa oraz jedna z najlepszych włoskich drużyn - Sir Safety Perugia.

 

Chcąc wspierać społeczność oraz wydarzenia mające miejsce, wokół naszych oddziałów, Stena Recycling postanowiła wesprzeć finansowo tegoroczną edycję Memoriału. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w wydarzeniu, a tych, którzy nie będą mogli pojawić się osobiście na turnieju, zachęcamy do obejrzenia transmisji w telewizji Polsat.

Poleć tę stronę