Szczególne podziękowania od straży pożarnej dla oddziału Stena Recycling w Gdyni

2022-05-31

Dzień_Strażaka_smaller_CompQual80.jpg

W Gdyni odbył się Dzień Strażaka, na który zaproszono przedstawicieli Stena Recycling. Podczas wydarzenia otrzymaliśmy szczególne podziękowania za nasz wkład we wsparcie straży pożarnej.

W swojej pracy kierujemy się zasadą CARE – dbałością o pracowników, środowisko i społeczeństwo. Dlatego też wspieramy lokalne społeczności, w tym także staż pożarną, która każdego dnia niesie pomoc osobom poszkodowanym. Tylko w ubiegłym roku oddział w Gdyni przekazał niezbędny specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu strażacy mogą zadbać o najlepszą sprawność fizyczną, co jest kluczowe w ich codziennej pracy, a tych działań jest więcej. Dodatkowo, chcąc odpowiedzieć na potrzeby mieszkańców, Stena Recycling we współpracy ze strażą pożarną oraz Urzędem Miasta  zorganizowała inicjatywę pod nazwą „CZADakcja”, w ramach której rozdano czujniki czadu, mieszkańcom Gdyni, którzy nadal posiadają instalacje grzewcze starego typu.  

Podczas obchodów Dnia Strażaka, które są cykliczną uroczystością, przyznawano oficjalne odznaczenia i nominacje dla strażaków przez Prezydenta miasta Gdynia oraz Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP. Wręczono również szczególne podziękowania dla Macieja Patory, Dyrektora oddziału Stena Recycling w Gdyni, za współpracę i wsparcie konkretnymi rozwiązaniami straży pożarnej. Podziękowania odebrał Tomasz Baniecki, kierownik produkcji, w zastępstwie za Macieja Patorę.

Poleć tę stronę