Współpraca Brilliant Minds i Stena Recycling ma na celu dążenie do promocji zrównoważonego rozwoju

2020-02-20

brilliant minds_CompQual80.PNG

Od 2020 r. zrównoważony rozwój jest głównym tematem corocznego, inspirującego forum Brilliant Minds w Sztokholmie, w Szwecji. Celem wydarzenia jest zorganizowanie najbardziej zrównoważonego sympozjum na świecie, z pomocą Steny Recycling jako głównego doradcy Brilliant Minds.

Firma Brilliant Minds została stworzona w 2015 roku przez założyciela i dyrektora generalnego Spotify, Daniela Ek oraz przedsiębiorcę Arasha Pournouri. Wydarzenie Brilliant Minds to sympozjum odbywające się w Sztokholmie, którego tematem są zachodzące zmiany i kreatywność oraz będące platformą dla globalnej społeczności i ruchu kształtującego przyszłość poprzez rzucanie wyzwania teraźniejszości.

„Z radością ogłaszamy, że Stena Recycling, europejski lider  innowacji w dziedzinie recyklingu, będzie pełnił funkcję głównego doradcy Brilliant Minds, ponieważ dążymy do tego, aby być najbardziej zrównoważonym sympozjum na świecie i prezentować najsilniejsze treści na ten temat. W naturalny sposób odzwierciedla to światowe przywództwo Szwecji w zakresie zmian klimatu i zrównoważonego rozwoju ”, mówi Natalia Brzeziński, CEO Brilliant Minds.

Zrównoważony rozwój będzie kluczowym elementem treści i opowiadanych historii, działając jako siła zbierająca najlepsze światowe praktyki i pomysły w tej dziedzinie, ale także fizyczny ślad rzeczywistego forum.

Stena Recycling, będzie sercem nowej rady doradczej ds. Zrównoważonego rozwoju, która została powołana w 2020 r.

„To jest bardzo ekscytujące, że wcielamy się w rolę głównego doradcy Brilliant Minds. Zrównoważony rozwój leży u podstaw naszej działalności i bardzo chętnie dzielimy się wiedzą na jego temat. Centralną częścią naszej strategii jest stymulowanie przejścia na gospodarkę o obiegu zamkniętym. Podzielamy przekonanie z Brilliant Minds, że jedynym sposobem na wprowadzenie zmian w naszym otoczeniu jest wspólny rozwój ”, mówi Michael McGrath, dyrektor operacyjny Stena Recycling Group.

Poleć tę stronę