Zapraszamy na Webinar instruktażowy SCEA

2023-01-16

bigger_webinar_CompQual80.png

Trwa VI edycja konkursu Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego. Kolejny raz nagrodzimy firmy oraz studentów, którzy działają na rzecz wdrażania rozwiązań GOZ. W tym roku, aby wesprzeć wszystkich zainteresowanych konkursem, organizujemy webinar instruktażowy SCEA, podczas którego omówmy pytania zawarte w formularzu zgłoszeniowym. Webinar odbędzie się już 31 stycznia o godzinie 10:00.

Konkurs Stena Circular Economy Award

W ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy szóstą edycję konkursu Stena Circular Economy Award-Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego. Nasza inicjatywa skierowana jest do firm, które wdrażają rozwiązania gospodarki obiegu zamkniętego  lub promują GOZ oraz studentów, którzy mają pomysł na wprowadzenie działań gospodarki cyrkularnej bądź jej promocję w społeczeństwie czy biznesie. Celem konkursu jest stworzenie platformy wymiany wiedzy i wzajemnej inspiracji do podejmowania działań na rzecz GOZ. Aby wziąć udział, należy  do 12 lutego wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na naszej stronie internetowej: www.stenarecycling.pl/scea.

 

Webinar instruktażowy SCEA – sprawdź jak wygląda formularz

W tym roku postanowiliśmy rozwiać wszelkie wątpliwości i krok po kroku omówić pytania zawarte w formularzu, aby wszyscy zainteresowani konkursem wiedzieli na co należy zwracać uwagę podczas przygotowywania wniosku. Dlatego właśnie już 31 stycznia, o godzinie 10:00 organizujemy webinar instruktażowy SCEA, gdzie poruszymy te kwestie. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa przedstawicieli firm oraz studentów, którzy planują wziąć udział w konkursie. Po spotkaniu, uczestnicy otrzymają materiały pomocnicze w postaci przykładowo uzupełnionego wniosku konkursowego. Wystarczy zarejestrować się na stronie klikając tutaj.

Poleć tę stronę