Zostaliśmy Partnerem Memoriału Arkadiusza Gołasia

2022-09-27

boisko_memoriał_small_CompQual80.jpg

W ubiegły weekend, w Zalesewie obok Swarzędza odbył się Memoriał Arkadiusza Gołasia. Stena Recycling postanowiła wesprzeć inicjatywę, dlatego zostaliśmy partnerem tego sportowego wydarzenia. Podczas turnieju zmierzyły się ze sobą jedne z najlepszych drużyn siatkarskich – zarówno z Polski jak i z zagranicy.

W miniony weekend odbyła się XVII edycja Memoriału na cześć Arkadiusza Gołasia – utytułowanego zawodnika, który zmarł w wyniku tragicznego wypadku samochodowego. Wydarzenie ma na celu nie tylko upamiętnić postać wybitnego siatkarza, ale również inspirować młodych sportowców do pracy i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.

Memoriał odbył się w Zalesewie koło Swarzędza, gdzie zmierzyły się ze sobą znane drużyny, takie jak: Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle, Aluron CMC Warta Zawiercie, Barkom-Każany Lwów oraz Berlin Recycling Volleys. Po zaciętych i emocjonujących rozgrywkach, turniej wygrała Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem, na trybunach zasiadło blisko 2 000 osób, a całe wydarzenie było transmitowane na żywo w telewizji Polsat.

Chcąc wspierać lokalne społeczności i inicjatywy, które mogą motywować do podejmowania działań, postanowiliśmy wesprzeć finansowo turniej i stać się jego partnerem. Cieszymy się, że w ten sposób mogliśmy dołożyć cegiełkę, do dalszego rozwijania tego sportowego widowiska. Jesteśmy również wdzięczni za statuetkę, którą otrzymaliśmy w ramach podziękowania w trakcie wydarzenia.

Poleć tę stronę