Dlaczego warto pracować w Stena Recycling?

jajoglowi_CompQual80.png

W Stena Recycling ludzie są najważniejsi. To my tworzymy wartość firmy i sprawiamy, że codzienna działalność przekształca się w nasz wspólny sukces.

Kultura i atmosfera Steny

Jesteśmy szwedzką firmą i należymy do międzynarodowej grupy zarządzanej od samego początku przez naszego założyciela i tę samą rodzinę. Nasza kultura organizacyjna jest silna i niepowtarzalna, oparta o dbałość i wzajemne zainteresowanie, co prowadzi do wspólnego rozwiązywania problemów i rozwoju. Błędy są dla nas okazją do nauki, a toczących się spraw nie pozostawiamy samym sobie. Mniej zadajemy pytań, a więcej proponujemy rozwiązań. Czy nam w tym pomożesz?

Prostota, niezawodność i rozwój

W osiąganiu celów pomagają nam również wyznawane przez nas wszystkich wartości – prostota, niezawodność i rozwój – które stanowią podstawę tego jak pracujemy z naszymi klientami i partnerami oraz tego, jak wyglądają relacje wewnętrzne w naszym miejscu pracy. Wyznawane przez nas wartości znajdują odzwierciedlenie we wszystkim, co robimy.

Możliwość wdrażania autorskich pomysłów 

Wierzymy, że nasi pracownicy są specjalistami w tym, co robią i mają pomysły, jak robić to jeszcze lepiej. Dołącz do nas i bądź jednym z nas! Uwaga - szukamy długodystansowców!

Różnorodność

Cenimy różnorodność i doceniamy wkład wszystkich naszych pracowników. W Stenie spotkasz świeżo upieczonych stażystów, jak i ekspertów rynku surowców wtórnych z bogatym i wieloletnim doświadczeniem, którzy chętnie się nim dzielą. U nas zdobędziesz unikatową wiedzę o rynku recyklingu i poznasz jego tajemnice! Stena Recycling prowadzi działalność odzysku surowców w 165 zakładach w 5 krajach. Pracujemy w 12 miastach Polski – możesz do nas dołączyć w każdym z nich!

Stabilność i bezpieczeństwo

Nasi pracownicy są zatrudnieni na umowę o pracę, mają dostęp do ubezpieczenia na życie oraz innych benefitów. Bezpieczeństwo jest dla absolutnym priorytetem. Niezależnie od miejsca zatrudnienia, zajmowanego stanowiska i rodzaju wykonywanych zadań dbamy, by praca była wykonywana bezpiecznie. Służą nam do tego szkolenia prowadzone już w pierwszych dniach zatrudnienia, cykliczne spotkania i warsztaty, w trakcie których pracownicy dzielą się najlepszymi praktykami dotyczącymi bezpiecznej pracy, system motywacyjny, a także środki ochrony osobistej dobierane odpowiednio do wykonywanej pracy i stałe wsparcie Koordynatora Bezpieczeństwa we wszystkich naszych lokalizacjach. Cokolwiek robisz, zawsze pamiętaj o bezpieczeństwie!

Nasze inicjatywy

W ramach Stena Strefy Zdrowia możesz dbać o swoją kondycję i rywalizować w turniejach oraz zawodach sportowych. Ostatnią naszą pasją jest siatkówka, bieganie i crossfit. Czy jesteś gotowa/y?

Odwiedź nasz profil na LinkedIn

Poleć tę stronę

CIEKAWA BRANŻA

Pracując w Stenie będziesz miał/miała możliwość zdobycia wiedzy o ciekawej, ale również trudnej branży. Stena Recycling jest jedną z niewielu firm posiadających innowacyjne rozwiązania w zakresie odzysku każdego rodzaju odpadów.