Proces rekrutacji

STME_0039_office.jpg

Jesteś ciekawy/a jak wygląda proces rekrutacji?

ZŁOŻENIE APLIKACJI

Trafiasz na nasze ogłoszenie i aplikujesz do Steny lub to my dzwonimy do Ciebie z zaproszeniem do procesu rekrutacji.

ANALIZA TWOJEGO CV

Analizujemy dokładnie Twoją aplikację. To pierwszy etap procesu selekcji, w którym wyłaniamy zgłoszenia najbardziej pasujące do wymagań na danym stanowisku.

ROZMOWA REKRUTACYJNA (WYWIAD TELEFONICZNY I SPOTKANIE)

Jeśli Twoja kandydatura zostanie oceniona pozytywnie skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Zespołu Rekrutacji, aby w formie wywiadu telefonicznego poznać więcej szczegółów na temat Twojego doświadczenia i oczekiwań lub od razu zaprosić Cię na spotkania w siedzibie firmy. Na spotkaniu będzie obecny Twój potencjalny przełożony.

W trakcie rozmowy poruszymy kwestie związane z Twoim doświadczeniem oraz kompetencjami, aby zbadać Twoje dopasowanie do profilu wybranego stanowiska oraz do wartości Steny.

TESTY, KWESTIONARIUSZE ORAZ ĆWICZENIA GRUPOWE

Aby móc poznać Cię jeszcze lepiej i zyskać pewność, że praca w Stenie będzie dla Ciebie najlepszą decyzją, zaprosimy Cię do wypełnienia testów umiejętności, które są dostępne online oraz kwestionariusza badającego Twój styl pracy. Możesz też zostać zaproszona/zaproszony do udziału w ćwiczeniu diagnozującym Twoje kompetencje poprzez pracę w grupie. Zespół Rekrutacji poinformuje się o poszczególnych krokach w procesie.

SPOTKANIE Z PRZYSZŁYM PRZEŁOŻONYM

Na kolejnej rozmowie rekrutacyjnej spotkasz swojego przyszłego przełożonego oraz zgodnie ze szwedzką „zasadą dziadka” porozmawiasz też z jego przełożonym. Może się też zdarzyć, że oboje będą obecni już na pierwszym spotkaniu z Tobą, o czym Cię wcześniej poinformujemy. To dla Ciebie szansa, żeby lepiej nas poznać i zobaczyć, jak liderzy komunikują się ze sobą w Stenie.

ZAKOŃCZENIE REKRUTACJI

Gdy proces rekrutacji dobiegnie do końca, telefonicznie lub mailowo poinformujemy Cię o naszej decyzji.

Jeśli przyjmiesz naszą propozycję pracy w Stenie, będziemy z niecierpliwością czekać na Twój pierwszy dzień pracy. Zobacz, co czeka Cię w trakcie wdrożenia do pracy na pokładzie Steny.

Wdrożenie do pracy i rozwój

Poleć tę stronę