Wdrożenie do pracy i rozwój w Stenie

nieskończoność2_CompQual80.jpg

Zobacz, jak wygląda proces wdrożenia do pracy w Stenie i jakie możliwości rozwoju proponujemy naszym pracownikom.

Wdrożenie w pierwszych tygodniach pracy

Rozpoczęcie pracy w Stena Recycling wiąże się zawsze ze szkoleniami wprowadzającymi, które pomogą Ci szybko wdrożyć się w nowe obowiązki i kulturę organizacyjną. To też szansa na szybkie poznanie ludzi w Stenie oraz firmy. Otrzymasz od nas plan wdrożenia, w którym znajdziesz informacje o przygotowanych dla Ciebie szkoleniach dotyczących m.in. naszej kultury organizacyjnej, bezpieczeństwa oraz obowiązujących zasad i procesów, a także systemów, których znajomość pozwoli Ci na efektywną pracę.

Zaprosimy Cię też do kilku oddziałów, abyś poznała/poznał naszych ekspertów w poszczególnych obszarach biznesowych. Takie wizyty pozwolą Ci też lepiej zrozumieć model biznesowy, jaki funkcjonuje w Stenie. W trakcie okresu wdrożenia do pracy zapewnimy Ci wsparcie opiekuna.

Po okresie pierwszych kilku tygodni zakończysz wdrożenie do pracy. Mimo to zawsze będziesz mogła/mógł zwrócić się do opiekuna lub swojego przełożonego z prośbą o zorganizowanie dodatkowego szkolenia, bądź spotkania z ekspertem, który odpowie na Twoje pytania i podzieli się cenną wiedzą.

Rozwój

Twój dalszy rozwój to szkolenia szyte na miarę, dopasowane do Twoich potrzeb. Programy wiedzy budujemy wspólnie z pracownikami, aby móc sprostać ich oczekiwaniom. Szkolenia rozwojowe dotyczą kompetencji miękkich (między innymi przywództwo, umiejętności sprzedażowe, komunikacja), jak i technicznych, czyli na przykład wiedzy z obszaru recyklingu i surowców na różnych poziomach zaawansowania. Kluczowe jest też dla nas bezpieczeństwo w pracy, również za kierownicą auta, dlatego cyklicznie szkolimy naszych pracowników z ekonomicznej i bezpiecznej jazdy samochodem.

Ścieżka kariery

Jesteśmy dużą, dynamiczną organizacją i stale się rozwijamy. W związku z tym nasi pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zarówno w ramach stanowisk biorąc odpowiedzialność za nowe, ambitne projekty, jak i ścieżką awansu, na przykład poprzez udział w rekrutacji wewnętrznej. Staramy się rozwijać potencjał swoich pracowników, by praca była dla nich ciekawa i wyzywająca przez lata.

Poleć tę stronę