Ebook BDO REWOLUCJA: SPRAWOZDANIE ODPADOWE

2020-09-01

notes-macbook-study-conference-7102_CompQual80.jpg

Zapraszamy do pobrania ebooka Stena Recycling o tym jak wypełnić i złożyć sprawozdanie odpadowe w systemie BDO.

W tym roku przedsiębiorcy wytwarzający odpady po raz pierwszy są zobowiązani do złożenia sprawozdania o wytwarzanych odpadach i gospodarowaniu odpadami za rok 2019 w wersji elektronicznej za pomocą rejestru BDO. Mają na to czas do 31 października 2020 roku z wyjątkiem prowadzących stacje demontażu pojazdów oraz strzępiarki.* Aby pomóc Państwu sprawnie uporać się z nowym wyzwaniem przygotowaliśmy zbiór informacji praktycznych jak należy złożyć roczne sprawozdanie o odpadach 2019 oraz o czym nie należy zapomnieć. Zapraszamy do pobrania naszego ebooka: BDO REWOLUCJA – część 3: sprawozdanie odpadowe.

Z naszego e-bookA Dotyczącego sprawozdań O odpadach dowiesz się:

  • Kto musi złożyć sprawozdanie odpadowe?
    • Kiedy i komu należy złożyć sprawozdanie odpadowe?
    • Jak przygotować sprawozdanie w BDO krok po kroku?
    • Konsekwencje niezłożenia sprawozdania
  • O czym należy pamiętać – wskazówki eksperta Stena Recycling

 

Stena Recycling oferuje swoim Klientom usługę KPO w BDO, która polega na przejęciu obowiązku sporządzania kart przekazania odpadu (KPO) w systemie BDO. 

Dodatkowo pomagamy realizować wszystkie obowiązki prawne, przygotowując szkolenia dotyczące zmian legislacyjnych, prowadzimy ewidencje, sporządzamy sprawozdania oraz kontaktujemy się z właściwymi organami. Zapewniamy przygotowanie niezbędnej dokumentacji (Karty Przekazania Odpadów KPO, Dokumenty Potwierdzające Recykling DPR, Karty Ewidencji Odpadów KEO) oraz raportów środowiskowych. Wszystkie informacje dostępne tutaj.

 

Zapraszamy do pobrania e-booka "BDO REWOLUCJA: Sprawozdanie odpadowe"

Zgoda

Rejestrując się na dowolnym kanale komunikacji online Grupy Stena Metall wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w sposób opisany tutaj.

 
Poleć tę stronę