Elastyczne rozwiązanie zagospodarowania odpadów ze stoczni Meyer

1280x400_Meyer_CompQual80.jpg

Jako partner świadczący kompleksowe usługi stworzyliśmy wspólnie z firmą Meyer elastyczne rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw specyficznym potrzebom firmy w obszarze zarządzania odpadami. Pomagamy stoczni w gospodarowaniu i bezpiecznym transportowaniu około 10 000 ton mieszanego złomu metali nieżelaznych rocznie.

Meyer - stocznia w Turku

Meyer w fińskim Turku to stocznia z tradycjami, która buduje statki od 1737 roku. Obecnie produkuje przede wszystkim promy pasażerskie, statki wycieczkowe oraz statki specjalistyczne – wszystkie wyposażone w nowoczesną, innowacyjną technologię paliw, która spełniają nowe wymagania ECA dotyczące niższej emisji siarki.

Wszelka działalność prowadzona w stoczni o powierzchni 144 hektarów przepełniona jest jasno sprecyzowanym podejściem proekologicznym. Jako partner świadczący kompleksowe usługi stworzyliśmy wspólnie z firmą Meyer elastyczne rozwiązanie, które wychodzi naprzeciw specyficznym potrzebom firmy w obszarze zarządzania odpadami. Pomagamy stoczni w gospodarowaniu i bezpiecznym transportowaniu około 10 000 ton mieszanego złomu metali nieżelaznych rocznie. Wszystkie te metale przekazywane są do stalowni, gdzie ponownie są przetwarzane w surowce najwyższej klasy.

WSPÓŁPRACA ZE STOCZNIĄ MEYER

Wkrótce będziemy omawiać i planować w jaki sposób możemy wspólnie obsłużyć spodziewany wzrost odpadów możliwie jak najlepiej. Portfel zamówień stoczni Meyer jest bowiem na najbliższe lata wypełniony, przed nami więc wiele ciekawych wyzwań.

Poleć tę stronę