Branża produkcyjna

Złom żelazny i nieżelazny, odpady niebezpieczne w formie stałej i płynnej, sprzęt elektroniczny, tworzywa sztuczne i papier. Bez względu na to, co Państwo produkują i jak wygląda Państwa działalność, my odbierzemy i poddamy recyklingowi każdy rodzaj odpadów.

Stena Solutions to kompleksowe rozwiązanie zarządzania odpadami, w którym mają Państwo dostęp do wiedzy naszych pracowników, wszystkich naszych kompetencji i znajomości materiałów. To gwarantuje, że odpady z Państwa przedsiębiorstwa będą zarządzane w sposób skuteczny i przynoszący korzyści, tak by mogli Państwo poświęcić więcej czasu podstawowej działalności.

Działając w branży produkcyjnej już od kilkunastu lat, stworzyliśmy solidne i sprawdzone kanały sprzedaży surowców na rynkach światowych, oraz zoptymalizowaliśmy transport. Prawne ograniczenia dotyczące transportu odpadów niebezpiecznych nakładają na Państwa przedsiębiorstwo ogromną odpowiedzialność. Poprzez naszych doradców ds. bezpieczeństwa zyskają Państwo dostęp do całej wiedzy i doświadczenia, których Państwo potrzebują.

Wybierając Stena Solutions, zyskają Państwo jednego partnera dla wszystkich odpadów, co daje lepszy ogląd sytuacji i pozwala otrzymać bardziej szczegółowe dane dotyczące Państwa przetwarzanych odpadów.

 

  • Poleć tę stronę

Racjonalne zarządzanie zasobami w Plastal

Dzięki przemyślanej pracy w zakresie ochrony środowiska Plastal zwiększył stopień odzysku i wydajność. To zapewniło firmie większą konkurencyjność na trudnym rynku motoryzacyjnym.

Dowiedz się więcej